Dlaczego zaczęliśmy działać?

Trudno jest czasem znaleźć miejsce dla siebie. Wysoka specjalizacja organizacji, stowarzyszeń i fundacji sprawia, że jako wolontariusze musimy wybierać w co chcemy się zaangażować, tracąc tym samym czas i energię na zrozumienie różnych kultur organizacyjnych, metod działania i na odnalezienie swojego miejsca w danej organizacji. Jednocześnie wiele pomysłów na rozwiązanie problemów społecznych trudno wpasować w misję jednej z organizacji.  Dlatego postanowiliśmy założyć fundację bez barier, fundację, której celem strategicznym będzie po prostu wprowadzanie pozytywnych zmian, a główną domeną – prosta struktura i przejrzystość działania. Każdy może tu zrealizować projekt, a ich oceny dokonujemy merytorycznie, za pomocą narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu zarówno start-upami jak i wielkimi korporacjami. Każdy może tu zrealizować projekt, a jednocześnie każdy projekt realizowany będzie profesjonalnie, dzięki wsparciu merytorycznemu wykorzystującemu nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Nasza wizja

Miejsce na Ziemi i  w świadomości społeczeństwa,
w którym można realizować rzeczy niemożliwe

Nasza misja

Łączymy i wspieramy ludzi, którzy chcą wprowadzać pozytywne zmiany w swoim otoczeniu,
zarówno lokalnym jak i globalnym

Kim jesteśmy?

Aktualnie przy pięciu realizowanych projektach fundacji aktywnie działa ponad 200 osób z całej Polski. To zarówno osoby młode, zdobywające doświadczenie i realizujące odważne pomysły i marzenia, jak i osoby spełnione zawodowo, chcące dzielić się swoim doświadczeniem i skutecznie zmieniać świat na lepsze.

Zarząd fundacji

Za działalność i prawidłowe funkcjonowanie fundacji odpowiadają trzy osoby. Poniżej przedstawione są ich sylwetki i podział obowiązków.

Natalia Caban
Natalia CabanWiceprezes zarządu
Trenerka umiejętności miękkich, która swoje doświadczenie zbiera szkoląc młodzież z różnych krajów całej Europy. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako animatorka oraz dzięki ponad dwuletniej działalności wolontaryjnej w Akademii Przyszłości. Od zawsze zaangażowana w działalnośćdobroczynną, od pojedynczych akcji jak np, bycie wolontariuszką na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, przez długoterminową działalność w międzynarodowej organizacji studenckiej BEST Wrocław, do założenia fundacji Impossible. Absolwentka wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej.

Odpowiadam za Pion Projektów

  • Promocja i marketing
  • Nawiązywanie współpracy
  • Wsparcie koordynatorów
Radek Czahajda
Radek CzahajdaPrezes Zarządu
Założyciel i prezes fundacji Impossible, realizujący studia doktoranckie w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Absolwent Polskiej Szkoły Trenerów V w Poznaniu, Youth Trainers Academy w Krakowie, Coaching Traing of Trainers w Rydze i Soft Skills & Entrepreneurship training w Lund. Od trzech lat prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich dla młodzieży z całej Europy. Szkoliłmiędzy innymi w Istambule, Kopenhadze, Wiedniu, Mediolanie, Brukseli, Belgradzie, Paryżu i Gandawie.

Odpowiadam za Pion Wsparcia

  • Finanse
  • Zasoby ludzkie
  • Organiacja pracy
Hubert Ciepłucha
Hubert CiepłuchaCzłonek Zarządu
Student Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Wrocławskiej. Członek zespołu organizującego BEST IT Festival w 2015 roku i współorganizator dwóc kursów naukowych dla młodzieży z całej Europy realizowanych w lecie 2015 i 2016 we Wrocławiu.

Odpowiadam za Pion Inicjatyw

  • Małe inicjatywy
  • Zarządzanie wiedzą
  • Obsługa strony WWW
ikona_kontakt

Daj nam znać, jeśli coś wpadło Ci do głowy!

Napisz do nas!

KLIK!