Project Description

Chcemy, żeby maturzyści podejmowali właściwe decyzje, których nie będą nigdy żałować, a studenci odnajdywali zawód, który ich uskrzydli. Dlatego od czterech lat prowadzimy szereg działań dotyczących wyboru studiów i kariery w sieci i w różnych miastach w Polsce. Pomagamy Wam odpowiedzieć na pytania:

Jakiego typu praca będzie dla mnie odpowiednia?

Które kierunki studiów pomogą mi ją osiągnąć?

Jak podjąć tę decyzję?

Jednocześnie stale monitorujemy sytuację i próbujemy zaadresować wszystkie przyczyny błędnych decyzji dotyczących studiów i kariery. W tym roku mamy bardzo dużo do zaoferowania!

Działania w roku 2018

Kurs eLearning

We współpracy z ekspertami z całej Polski opracowaliśmy dla was kurs eLearning, który przeprowadzi Was przez pełny proces wyboru idealnego zawodu i studiów, które pomogą Wam go osiągnąć.

Kurs eLearning

Kurs znajduje się na naszej platformie eLearning. Udział w poszczególnych częściach kosztuje tylko 10 zł. Ta kwota pozwala nam promować go szerzej i pomóc większej ilości osób. Jeśli nie jesteś w stanie pokryć tego kosztu, daj nam znać! 

Coaching kariery

Wsparcie eksperta w formule 1 na 1 to najskuteczniejsza forma pomocy, jaką mamy w ofercie. Tutaj nie ma trudnych przypadków!

Coaching kariery

Rekrutacja do procesów odbywa się w trybie ciągłym. Jeśli chcesz uzyskać wsparcie eksperta Świadomego Wyboru – wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu tygodnia. 

Katalog Zawodów

Poznaj realia pracy w jednym z ponad 100 zawodów, które zebraliśmy dla Ciebie prowadząc wywiady.

Katalog Zawodów

Zawody podzielone są na kategorie, aby łatwiej było je przeglądać. Daj nam znać, jeśli interesującego Cię zawodu brakuje w naszej bazie!

Gorąca linia

Masz pytania dotyczące wyboru kariery, na które nie ma odpowiedzi w Internecie? Teraz możemy o tym pogadać przez teefon!

Gorąca linia

Zarezerwuj termin w formularzu poniżej i do usłyszenia!

Targi Zawodów

W roku szkolno-akademickim 2018/2019 planujemy cykl wydarzeń w wybranych miastach w Polsce, które pomogą Ci znaleźć zawód dla siebie.

Targi Zawodów

Na wydarzeniu odkryjesz swoje predyspozycje, poznasz oferty zawodów, które do Ciebie pasują i będziesz mieć możliwość zarekrutować się na wymarzone stanowisko. Śledź nasz facebook, żeby być na bieżąco.

Warsztaty wyboru

Warsztaty realizowane przez naszych ekspertów w szkołach średnich

Warsztaty wyboru

Po realizacji Targów Zawodów naszym głównym działaniem będzie realizacja warsztatów dla uczniów szkół średnich na temat wyboru kariery. Jeśli chcesz, by warsztaty odbyły się w Twojej szkole – napisz do nas! 

Aktualności

Ostatnie wpisy z Katalogu Zawodów

Przejdź do pełnej wersji Katalogu

Nasze artykuły i zasoby

Nasi partnerzy

Chcesz pogadać? Zarezerwuj termin!

powered by Typeform

Daj nam znać, jeśli coś wpadło Ci do głowy!

Napisz do nas!

KLIK!