Wolontariat

Zaangażuj się w istniejące projekty, lub pracę całej fundacji

Wolontariat

Stając się wolontariuszem w fundacji masz możliwość działania w jednym z naszych projektów, pomagania w pracy fundacji, albo wspierania wszelkich działań, zależnie od potrzeb. Którą opcję wybierzesz?

Praktyki studenckie

Zrealizuj praktyki studenckie robiąc coś, co sprawi, że świat będzie odrobinę lepszy.

Praktyki studenckie

Możesz u nas odbyć wartościowe praktyki studenckie między innymi z: zarządzania, marketingu, pedagogiki, socjologii, prawa, finansów, informatyki, grafiki, współpracy międzynarodowej i pozostałych nauk społecznych

Zespół projektowy

Dołącz do jednego z naszych projektów, lub stwórz własny!

Zespół projektowy

W wielu z projektów realizowanych w fundacji Impossible przyda się Twoja pomoc, dzięki której zmienimy świat większej ilości osób na lepsze! Możesz też stworzyć własny, nowy projekt z naszym wsparciem.

Dlaczego warto?

W impossible realizujemy od podstaw swoje marzenia i pomagamy innym zmieniać świat. Współpracujemy, rozwiązujemy problemy, znajdujemy rozwiązania, zdobywamy doświadczenie i po prostu działamy. a efekty są niesamowite.
Iga, wolontariusz Uwolnij Emocje!
Po pierwsze- każdy może znaleźć tam projekt dla siebie, a jeśli nie ma takiego na liście aktualnie przeprowadzanych- z ogromnym wsparciem Natalii i Radka, możesz go stworzyć, robić dokładnie to, co kochasz!
Ola, wolontariusz Uwolnij Emocje!
Po drugie- cele powzięte w każdym z projektów, są naprawdę wcielane w życie (odsyłam tu do poczytania o naszym projekcie Uwolnij Emocje!).
Ola, wolontariusz Uwolnij Emocje!
Po trzecie- my, ludzie 😀 Każdy z nas ma pasję i potrzebę jej realizowania. Mamy energię i chęć do działania, chętnie pomagamy „nowym” osobom w projektach.
Ola, wolontariusz Uwolnij Emocje!
Do tego wszystkiego dochodzi profesjonalizm, z jakim podchodzi się do projektów, możliwość elastycznego doboru godzin, nowatorskie metody pracy. Długo by mówić, ale może warto zacząć działać?:)
Ola, wolontariusz Uwolnij Emocje!
Dlaczego warto należeć do fundacji? Ponieważ nic mnie tutaj nie ogranicza, mogłam przyjść i robić dokładnie to, czego chcę. Gdybym wymyśliła coś innego dostałabym wsparcie w realizowaniu nowego pomysłu.
Ewelina, koordynator Uwolnij Emocje!
Dla mnie szczególnie cenne jest to, że pracuję z ludźmi, którzy konsekwentnie udowadniają mi, że naprawdę wszystko jest możliwe. Dlatego wiem, że to dobre dla mnie miejsce. Kiedy coś wydaje mi się nieosiągalne (a często tak jest), oni mówią: Zobacz, zrobimy to, a potem to i… osiągniemy twói nieosiągalny cel! Dla mnie są Superbohaterami, choć nie mają super- mocy. Chcesz zostać super-bohaterem? Dołącz do nas!
Ewelina, koordynator Uwolnij Emocje!

Możesz dołączyć do jednego z realizowanych projektów, podjąć się organizacji projektów zaparkowanych, lub stworzyć zupełnie nowy projekt, rozwiązujący problemy, które uważasz, za ważne.

Dołącz do nas, to prostsze niż myślisz!

0sekund
Tyle zajmie Ci podjęcie właściwej decyzji! 😉
0minut
Tyle wystarczy, by wypełnić formularz zgłoszeniowy
0minut
Tyle zajmie nam rozmowa telefoniczna, żeby ustalić szczegóły. Witamy w zespole!