Dowiesz się tutaj jak wygląda droga od Twojego pomysłu na zmianę świata do jego realizacji w naszej fundacji! To prostsze niż myślisz!

earthquake

Potrzeba

Nie musisz mieć pomysłu na zmianę świata, przychodząc do nas. Wystarczy, że określisz jaką potrzebę w swoim otoczeniu chciałbyś zaspokoić, jaki problem rozwiązać.

Spotkanie inicjacyjne

Żeby jak najlepiej zrozumieć podstawy problemu, z którym chcesz się zmierzyć organizujemy warsztat, który ma na celu  analizę beneficjentów (odbiorców) przygotowywanego rozwiązania. Odbywa się to na osobnym, krótkim spotkaniu, lub w czasie regularnie odbywających się maratonów wolontariatu.

meeting
lista

Lista priorytetów projektu

Lista priorytetów projektu to inaczej zbiór wymagań jakie trzeba spełnić, żeby upewnić się, że proponowane przez nas rozwiązanie faktycznie jest lekarstwem na postawiony problem. To też wytyczne, będące podstawą planowania kolejnych etapów projektu.

Prototyp

Na kolejnych, moderowanych warsztatach  szukamy rozwiązania, które niewielkim wysiłkiem pozwoli nam zweryfikować, czy  nasze podejście do problemu jest właściwe. Tworzymy rozwiązanie, które wymaga minimum wysiłku i jednocześnie jest funkcjonalne.

modelowanie

Zielone światło

Projekt ma sens, więc angażujemy się w pełni!

Zespół

Samemu nie podołasz w realizacji tak dużego przedsięwzięcia, jak Twój projekt 🙂 Dlatego uzupełnimy tutaj skład osobowy Twojego zespołu, a także wyszkolimy Was ze wszystkiego, co tylko będzie potrzebne.

band
klips

Wdrożenie

To najdłuższa, ale też najbardziej satysfakcjonująca faza realizacji projektu w fundacji Impossible. W bardzo krótkim czasie zobaczysz pierwsze efekty i sukcesy, co da Ci potężnego kopa aż do samego końca!

Ewaluacja

Po zakończeniu projektu oceniamy sposób i jakość jego wykonania i szukamy dróg, które pozwolą mu w przyszłości osiągnąć jeszcze więcej. Dbamy o przekazanie wiedzy przyszłym pokoleniom i dziękujemy sobie wzajemnie za sukces.

kciuki
growth

Bieżąca obsługa

Jeżeli projekt wymaga dalszych działań, lub może być ponowiony, cały proces powtarza się od etapu wdrażania.

Jak widzisz, realizowaie projektów w naszej fundacji wcale nie jest takie trudne. Koniecznie do nas napisz, jeśli masz pomysł na działanie!

KLIK!